ساخت وبلاگ گیربکس اتوماتیک خرید از بانه لوازم جانبی موبایل تاچ ال سی دی سامسونگ تاچ ال سی دی خرید تلویزیون دیجی بروز کاور موبایل نمونه سوال امتحانی لوازم جانبی سامسونگ لوازم جانبی اپل گت موب خرید اینترنتی محل تبلیغات شما
Coworking Space

مهندس برق

Coworking Space

وقتی اسم فضای کاری مشترک (Coworking Space)میاید، نخستین ذهنیت هر کسی که در این فضاها کار کرده باشد این است که سک فضای بزرگ با یک سری امکانات وجود دارد که آدم های مختلف با مهارت های گوناگون پشت لپ تاپ های خود نشسته اند و سخت و متفکرانه مشغول به انجام کارند. هنگامی که از کار خسته میشوند کنار افراد دیگر نوشیدنی میل میکنند و به بازی های مختلف میپردازند. این آدم ها با تخصص های مختلف ساعت روز برای آن ها بی معنی میباشد و مداوم در تلاش هستند و این حس خوب را به بقیه هم القا میکنند.

احتمالا این توضیخاتی که داده شد برای کسی که این فضا را از نزدیک ندیده باشد کمی مبهم باشد. ما در این مقاله اولا این فضای کار را به طور کامل تشریح میکنیم، دوما مزیت های این فضا هم به طور کامل بازگو میکنیم که نسبت به این فضا دید خوبی پیدا کنید.

فضای کاری مشترک چیست؟

فضای کاری مشترک، یک مدل محیط کاری میباشد که در آن افراد مختلفی گرد هم آمده اند و هر کدام زمینه کاری جداگانه و مهارت های گوناگونی دارند. آن ها کنار هم هستند تا در این محیط کاری دلپذیر کار خود را انجام دهند.

فضاهای کاری مشترک در ایران

در ایران هم فضاهای کاری مشترک گوناگونی از نظر دسترسی به وسایل نقلیه، خدمات و… هست. افراد و تیم‌ها می‌توانند با مراجعه به سایتشان درخواست فضای کاری مشترک بدهند و از امکاناتشان بهره مند شوند. با سرچ عنوان فهرست فضای کار اشتراکی در ایران شما به لیست کامل آن ها دسترسی خواهید داشت و میتوانید از بین آن ها یک گزینه را انتخاب کنید.

فواید استفاده از فضای کاری مشترک

فضای کاری مشترک و آن ها را به عنوان محل کار خود برگزیدن فواید بسیاری برای افراد دارد. در ادامه مجموعه ای از جمع بندی ها در رابطه با مزایای فضای کاری مشترک از دیدگاه افراد مختلف را بیان میکنیم.

پایین بودن هزینه‌ها: .پولی که برای اجاره فضای کاری مشترک میپردازید در مقایسه با پولی که برای اجاره یک دفتر به صورت مستقل میپردازید بسیار کمتر است.

کاهش نگرانی های خدماتی: شما نگرانی هایی درباره تهیه میز اینترنت و بسیاری از خدمات را ندارید وهمچنین اگر خرابی در تاسیسات به وجود آید شما مسئول آن نخواهید بود.

استفادۀ اشتراکی ازخدمات: یک سری خدمات و امکانات وجود دارد که راه اندازی آن ها بسیار هزینه بردار است ولی اگر با هزینه بسیار پایینتر میتوانید از امکانات این فضاها استفاده کنید.

فضایی با انرژی و فعال: به دلیل اینکه افرادی که در این فضاها کار میکنند بسیار با انگیزه هستند این انگیزه آن ها روی شما هم تاثیر خواهد داشت و راندمان شما بالاتر میرود.

با خبر شدن ازهایش ها و…: در فضای کاری مشترک هر رویداد یا همایشی بخواهد برگذار شود اطلاع رسانی میشود و یا میتوانید از افراد مختلف دیگر بشنوید. همچنین بعضا تخفیفی هم برای اعضای فضای کاری مشترک در نظر گرفته میشود.

ایجاد ارتباط با اعضای داخل این فضاها: شما ممکن است برای تیم خود احتیاج به فردی متخصص داشته باشید که میتوانید آن فرد را در این سازمان پیدا کنید. همچنین میتوانید از ایده های بقیه هم مطلع شوید.

ایجاد ارتباط با افراد و ادارات خارج از این فضاها: فضای کاری مشترک با سایر ادارات و دفاتر ارتباط دارد و شما میتوانید از این ارتباطات بهره مند شوید و کار خود را توسعه دهید.

دادن تجربه خود به دیگران: این امکان وجود دارد که در این فضاها افرادی موجود باشند که قبل شما این را را رفته باشند و از تمام چم و خم کار مطلع باشند. شما میتوانید با ارتباط گرفتن و صحبت با آن ها از تجربیات آن ها بهره مند شوید و در کسب و کار خود بسیار جلو بیفتید

القا شدن حس موفقیت: در اطراف شما افرادی وجود دارند که مدام شما را تشویق میکنند و دوست دارن که شما موفق باشید.القا شدن این حس به شما به صورت ناخواسته منجر به موفقیت شما میشود.

زیاد شدن تعادل بین کار و زندگی شخصی شما: فضاهای کار اشتراکی قسمت هایی را به منظور رفع خستگی شما در نظر میگیرند و در نتیجه شما قسمتی از تایم خود را در این فضاها هستید که این منجر به ایجاد تعادل بیشتر بین کار و زندگی شما میشود.

+ نوشته شده در چهارشنبه 30 مرداد 1398ساعت 16:05 توسط ندا | | تعداد بازدید : 9